Рефер №1 на България ще свири Левски – Ботев

Станислав Тодоров ще ръководи двубоя тази неделя от 17:30 часа на „Герена“, Николай Йорданов ще свири Локо и Пирин

Станислав Тодоров, който бе определен за съдия №1 на 2017 година от Асоциацията на футболните рефери в България, получи наряд за дербито на дебютния кръг от подновяването на Първа лига след зимната пауза. Левски приема Ботев (Пловдив) тази неделя от 17:30 часа на ст. „Георги Аспарухов“.

Николай Йорданов ще свири мача между Локомотив (Пловдив) и Пирин в неделя от 12:30 часа, който ще се играе на закрити врата на „Лаута“.

Ивайло Стоянов ще ръководи срещата между Верея и ЦСКА в Стара Загора, а Никола Попов реферира Лудогорец – Славия.

Съдийски назначения за XXI кръг на Първа лига:

17 февруари, събота, 13:00 ч. 
Етър – Септември София 
ГС: Драгомир Димитров Драганов  АС1: Диян Христов Вълков   АС2: Александър Ангелов Атанасов
4-ТИ: Димо Дамянов Вълчев       ДАС1: Ангел Любенов Ангелов ДАС2: Георги Кънчев Димитров
СН: Костадин Ангелов Гергинов

17 февруари, събота, 15:00 ч. 
ФК Верея – ПФК ЦСКА–София  
ГС: Ивайло Иванов Стоянов     АС1: Дениз Пиринов Соколов     АС2: Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ: Илиян Петров Капарашев ДАС1: Георги Димитров Давидов ДАС2: Стефан Демирев Павлов
СН: Валери Николов Цветков

17 февруари, събота, 17:30 ч. 
ПФК Черно море – ПФК Берое ЕАД 
ГС: Стефан Апостолов Апостолов    АС1: Иво Николаев Колев   АС2: Димитър Русенов Русев
4-ТИ: Георги Йорданов Дойнов     ДАС1: Станислав Тошев Ставров ДАС2: Георги Милков Гинчев
СН: Мартин Живков Богдев

18 февруари, неделя, 12:30 ч. 
ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД – ОФК Пирин ЕООД 
ГС: Николай Йорданов Колев       АС1: Драгомир Руменов Милев    АС2: Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ: Мартин Руменов Ангелов   ДАС1: Ангел Детелинов Баялцалиев   ДАС2: Мартин Емилов Стоименов
СН: Димитър Панайотов Костов

18 февруари, неделя, 15:00 ч. 
ПФК Лудогорец 1945 АД – ПФК Славия АД  
ГС: Никола Антонов Попов      АС1: Георги Пламенов Тодоров     АС2: Димитър Божидаров Стоилов
4-ТИ: Христо Пламенов Хаджийски   ДАС1: Димитър Иванов Желязков   ДАС2: Калоян Венелинов Кирилов
СН: Кольо Димитров Данев

18 февруари, неделя, 17:30 ч. 
ПФК Левски АД – ПФК Ботев АД  
ГС: Станислав Георгиев Тодоров    АС1: Мартин Иванов Димитров    АС2: Станимир Илков Илков
4-ТИ: Георги Петров Георгиев      ДАС1: Валентин Станчев Железов  ДАС2: Георги Юлиянов Иванов
СН: Костадин Георгиев Стоичков

19 февруари, понеделник, 17:30 ч. 
Витоша – ФК Дунав 2010 
ГС: Волен Валентинов Чинков   АС1: Веселин Мишев Добриянов    АС2: Петър Николов Джугански
4-ТИ: Йордан Петров Петров    ДАС1: Владимир Вълков Вълков    ДАС2: Радослав Петров Гидженов
СН: Илонка Миланова Джалева

Снимка: botevplovdiv.bg

Подобни статии

Top