Славия и Черно море завъртяха 1:1 (ВИДЕО) - DC news

Славия и Черно море завъртяха 1:1 (ВИДЕО)

„Моряците“ и Левски вече са с равни точки, на 3 зад третия Ботев

Славия и Черно море направиха равенство 1:1 в мач от втория плейофен кръг на първата шестица в Първа лига, игран в столичния квартал „Овча Купел“. След скучно първо полувреме двата тима си размениха по един атрактивен гол, за да поделят точките.

„Моряците“ първи нанесоха удар, след като в 56-та минута централният нападател на тима Евгени Сердюк откри резултата със силен и точен изстрел по диагонала, който не остави шансове на Светослав Вуцов. „Белите“ отговориха в 77-та минута, когато Емил Виячки изравни с прецизен удар от воле след центриране на Иван Минчев отляво.

След това равенство Славия остава на шестото място в класирането с 37 точки, докато Черно море е на пета позиция с 46 точки, какъвто е и активът на четвъртия Левски. Те са само с 3 точки по-малко от третия Ботев (Пловдив).

Снимка: sportal.bg