Славия и Локо завъртяха 1:1 (ВИДЕО)

Йосип Томашевич откри за вицешампионите, Крис Добрев изравни, отмениха гол на Георги Минчев заради засада

Славия и Локомотив (Пловдив) не се победиха в мач от 18-ия кръг на Първа лига. Срещата на стадион „Славия“ завърши при резултат 1:1.

Йосип Томашевич вкара в 35-ата минута за вицешампионите. Пет минути по-късно домакините изравниха чрез гол на бившето „канарче“ Кристиан Добрев. В началото на втората част попадение на Георги Минчев беше отменено правилно заради засада.

Славия е с актив от 28 точки запази петото си място, а „черно-белите“ се изравниха с шестия Левски с по 25 точки .

В последния си двубой преди зимната пауза „белите“ гостуват на ЦСКА 1948 в столично дерби, докато „черно-белите“ завършват календарната година с домакинство на Ботев (Враца).