Славия и Монтана завъртяха 1:1 (ВИДЕО)

Андреа Христов си вкара автогол, а Георги Вълчев възстанови равенството

Славия и Монтана не успяха да се победят и завършиха 1:1 в първия си мач от плейофната фаза в групата за оставане в елита. Андреа Христов си вкара автогол в 10-ата минута и даде аванс на гостите, но Георги Вълчев възстанови равенството в добавеното време на първата част, което се запази и до края.

И двата тима се хвърлиха здраво в този двубой и стояха равностойно на терена. И двете попадения паднаха през първата част, но през второто полувреме вратарят на „белите“ Светослав Вуцов направи няколко отлични намеси, с които запази точката за своя тим.

Това равенство обаче не помага на нито един от двата отбора. Монтана пропусна чудесна възможност да се отлепи откъсне от последната позиция, а Славия да оглави класирането в групата, където лидер е Ботев (Враца) след 2:0 над Етър.