Стивън Петков дебютира за Фейерензе при 1:1 като гост на Авеш (СНИМКИ И ВИДЕО)

Бившият голмайстор на Ботев влезе на смяна в 67-ата минута

Стивън Петков изигра първия си мач за  Фейрензе. Бившият голмайстор и „златна резерва“ на Ботев (Пловдив) се появи в игра като смяна в 67-ата минута на двубоя срещу Авеш от 17-ия кръг на първенството на Португалия.

Вижте тази публикация в Instagram.

Um ponto. É repetir o que se fez na 2 parte. O nosso mister reforçou essa ideia no final da partida ⚔ . @CDAves_Oficial 1🆚️1 @CDFeirense . #CDACDF #CasteloAoPeito #ForçaBillas

Публикация, споделена от CD Feirense – Futebol, SAD (@cdfeirense) на

Срещата завърши 1:1. Домакините първи взеха преднина с попадение на Луиш Фарина в 43-ата минута. В 64-ата минута обаче Фейрензе възстанови равенството, а точен за гостите бе Адолфо Валенсия.

Този резултат обаче не бе най-желаният за двата тима, които се намират в зоната на изпадащите. Файрензе заема 16-ото място с 13 точки, докато Авеш е една позиция по-надолу с 12 точки.