ЦСКА без проблеми на четвъртфиналите след 3:1 над Витоша (ВИДЕО)

Рубен Пинто и Али Соу на два пъти донесоха успеха на „червените“

ЦСКА-София победи Витоша (Бистрица) с 3:1 се класира за 1/4-финалите в турнира за Купата на България. Двубоят се игра на стадион „Българска армия“.

Армейците откриха резултата в 15-та минута, когато Рубен Пинто се разписа след силен шут извън наказателното поле.

В рамките на 2 минути – между 74-та и 76-та минута, Али Соу отбеляза две идентични попадения, като и за двата гола му асистира Кирил Десподов с подавания отляво.

Гостите вкараха за 3:1 в първата минута на добавеното време.

В събота (3 ноември) ЦСКА гостува на Локомотив (Пловдив). Двубоят от XIV кръг на Първа лига ще се играе от 15:00 часа на стадион „Локомотив“.

Купа на България, осминафинали: Струмска слава – Черноморец (Балчик) 3:1, Дунав – Локомотив (Пловдив) 1:2, ЦСКА-София – Витоша (Бистрица) 3:1, днес, 14:00 Локомотив (София) – Септември, 16:00 Черно море – Левски, 18:00 Етър – Верея, 19:00 Лудогорец – Славия, четвъртък от 19:00 Берое – Ботев (Пловдив).

Снимка: cska.bg