ЦСКА настигна Лудогорец след 2:0 над Берое (ВИДЕО)

Шампионите с тежко гостуване тази вечер на Левски

ЦСКА спечели с 2:0 домакинския си мач срещу Берое в третия кръг от плейофите на Първата шестица.

Първият гол в двубоя на ст. „Българска армия“ бе отбелязан от Евандро в 13-ата минута, което бе и неговото първо попадение с екипа на „червените” в Първа лига. Голът бе от доста спорна дузпа. Малко преди края на срещата Кристиян Малинов отбеляза красиво с удар от границата на наказателното поле.

Мартин Камбуров влезе в игра в 59-ата минута, а в 70-ата су разписа с глава, но попадението бе отменено заради засада.

Лошата новина и за двамата треньори бе поредицата от контузии на футболисти. Първо Тиаго бе заменен принудително в 5-ата минута, а в 45-ата излезе и Баранов. Гаджев игра само четири минути през второто полувреме и получи тежка контузия, а Малинов не успя да се зарадва на своя гол, тъй като също получи травма.

Така след ценния успех „армейците“ се изравниха по точки с Лудогорец, като на разградчани предстои тежко гостуване на Левски тази вечер.