ЦСКА продължава напред за Купата (ВИДЕО)

„Червените“ направиха обрат от 0:1 до 2:1 срещу Ботев (Враца) и стигнаха до полуфиналите

ЦСКА победи Ботев (Враца) с 2:1 и се класира на полуфинал в турнира за Купата на България.

През първата част гостите се оттеглиха на почивка с гол аванс след попадение на Даниел Генов в 22-ата минута.

През второто полувреме ЦСКА тотално надигра своя опонент и заслужено стигна до победата. Сериозни пропуски направиха Белтраме и Али Соу. Все пак в 67-ата минута Едвин Джеси изравни резултата с красиво попадение. В герой на мача се превърна новото попълнение и дебютант за „червените“ Ахмед Ахмедов, който отбеляза победния гол в 89-ата минута.

Следващият мач на армейците е на 7 март (събота), когато на стадион „Българска армия“ ще гостува тимът на Берое. Срещата е от 17:30 часа.