Вижте „черно-белия“ празник в СНИМКИ И ВИДЕО!

Феновете във възторг, Христо Крушарски лично поздрави и пя с отбора след мача в Търнава, първата среща със Страсбург е на „Лаута“

Невероятни тържества в черно и бяло изригнаха при отбелязването на „златния“ гол на Ален Ожболт и след края на реванша в Търнава, който прати Локомотив (Пловдив) в третия предварителен кръг на Лига Европа срещу френския Страсбург. Първата среща с французите е на „Лаута“ на 8-ми август, а преди това в неделя от 21:00 часа е дербито срещу Лудогорец.

Агитката на Локо приветства новия европейски успех и вече се готви за нова луда нощ в Пловдив. Лично президентът и собственик на клуба Христо Крушарски пя и се радваше заедно с целия отбор по време на вечерята след реванша и сипеше нови обещания.

Другите два български отбора също са домакини в първите си мачове от третия предварителен кръг на 8-ми август. Лудогорец приема уелския ТНС, а ЦСКА – украинския Зоря (Луганск). Предстои да бъдат уточнени единствено началните часове на двубоите.

Мачове-реванш от втория квалификационен кръг в Лига Европа:

Осиек (Хърватия) – ЦСКА-София (България) 1:0, 3:4 след дузпи, (0:1)
Астана (Казахстан) – Санта Колома (Малта) 4:1 (0:0)
Ордабаси (Казахстан) – Млада Болеслав (Чехия) 2:3 (1:1)
Кайрат (Казахстан) – Апоел Бер Шева (Израел) 1:1 (0:2)
Виторул (Румъния) – Гент (Белгия) 2:1 (3:6)
КуПС (Финландия) – Легия Варшава (Полша) 0:0 (0:1)
Заря Луганск (Украйна) – Будучност (Черна гора) 1:0 (3:1)
Университатя Крайова (Румъния) – Хонвед (Унгария) 0:0, 3:1 след дузпи (0:0)
Дебрецен (Унгария) – Торино (Италия) 1:3 (0:3)
Хекен (Швеция) – АЗ Алкмаар (Холандия) 0:3 (0:0)
Левски (България) – АЕК Ларнака (Кипър) 0:4 (0:3)
Рига (Латвия) – Пяст Гливице (Полша) 2:1 (2:3)
АЕЛ Лимасол (Кипър) – Арис Солун (Гърция) 0:1 (0:0)
Аполон Лимасол (Кипър) – Шамрок Роувърс (Ирландия) 3:1 след продължение, (1:2)
Атромитос (Гърция) – Дунайска стреда (Словакия) 3:2 (2:1)
Динамо Тбилиси (Грузия) – Габала (Азербайджан) 3:0 (2:0)
Шериф Тираспол (Молдова) – Партизани (Албания) 1:1 (1:0)
Вадуц (Лихтенщайн) – Фехервар (Унгария) 2:0 (0:1)
Лиепая (Латвия) – Норкьопинг (Швеция) 0:1 (0:2)
Нефтчи (Азербайджан) – Арсенал Тула (Русия) 3:0 (1:0)
Яблонец (Чехия) – Пюник (Армения) 0:0 (1:2)
Kлаксвикар (Фарьорски острови) – Люцерн (Швейцария) 0:1 (0:1)
Макаби Хайфа (Израел) – Страсбург (Франция) 2:1 (1:3)
Малмьо (Швеция) – Домжале (Словения) 3:2 (2:2)
Зрински Мостар (Босна и Херцеговина) – Утрехт (Холандия) 2:1 (1:1)
Брьондби (Дания) – Бехия Гданск (Полша) 4:1 (1:2)
Прогрес Нидеркорн (Люксембург) – Рейнджърс (Шотландия) 0:0 (0:2)
Лудогорец (България) – Валур (Исландия) 4:0 (1:1)
Есбиерг (Дания) – Шахтьор Солигорск (Беларус) 0:0 (0:2)
Гзира Юнайтед (Малта) – Вентспилс (Латвия) 2:2 (0:4)
Олимпия Любляна (Словения) – Малатияспор (Турция) 0:1 (2:2)
Айнтрахт Франкфурт (Германия) – Флора Талин (Естония) 2:1 2:1)
ФКСБ (Румъния) – Аларшкент (Армения) 2:3 (3:0)
Щурм Грац (Австрия) – Хаугезунд (Норвегия) 2:1 (0:2)
Абърдийн (Шотландия) – Чихура (Грузия) 5:0 (1:1)
Линфийлд (Северна Ирландия) – Торсхавн (Фарьорски острови) 1:0 (2:2)
Спартак Търнава (Словакия) – Локомотив Пловдив (България) 3:1 (0:2)
Крусейдърс (Северна Ирландия) – Уулвърхямптън (Англия) 1:4 (0:2)
Партизан (Сърбия) – Конан Куей Номадс (Уелс) 3:0 (1:0)
Витория Гимараеш (Португалия) – Жьонес Еш (Люксембург) 4:0 (1:0)
Стярнан (Исландия) – Еспаньол (Испания) 1:3 (0:4)

от вторник:
Линкълн Ред Импс (Гибралтар) – Арарат-Армения (Армения) 1:2 (0:2)
Судува (Литва) – Тре Пене (Сан Марино) 5:0 (5:0)
Дюделанж (Люксембург) – Шкендия (Северна Македония) 1:1 (2:1)
Фероникели (Косово) – Слован Братислава (Словакия) 0:2 (1:2)

Подобни статии

Top