Вижте репортаж от победата на Локо над Вихрен с 1:0 (ВИДЕО)

Александър Тунчев преговаря с Попович и Иванов, Райън Бидунга продължава пробите

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) победи Вихрен (Сандански) с 1:0 в контролна среща. Мачът се игра на разорания терен на градския стадион.

Единственото попадение за пловдивчани бе дело на Иван Арамазов в 87-ата минута. Иван Сулев пък нацели греда в 58-ата минута.

„Днес беше важно да направим една добра тренировка, да се вложим. Затова направих и толкова много промени, дадох горе-долу равно време на всички да се натоварят по един и същи начин. Резултатът не е от значение.

Теренът си оказа доста голямо влияние. Доста неравен, затова се радвам и че нямаме контузени.

Разговаряме с Миле Попович, с Христо Иванов, който сега не игра заради проблем в глезена, с Райън също ще видим и ще преценим неговите качества.

Доволен съм от младите момчета, стараят се, опитват се да израстват и има още много какво да се желае от тях“, заяви наставникът Александър Тунчев.