Вижте триумфа на Марица в (СНИМКИ И ВИДЕО)!

Битката за четвъртфиналите в група „Е“ е непредсказуема, но пловдивчанки имат всички шансове

ВК Марица (Пловдив) разпиля РК Кан с 3:1 гейма, а битката за четвъртфиналите в Шампионската лига ще бъде до последно, пише официалната страница на CEV.

Домакините изоставаха със сет, но след това направиха обрат и убедително постигнаха втория си успех в група „Е“.

Емилия Димитрова и Христина Вучкова (5 аса) с по 15 точки бяха лидерките на Марица за втората им последователна победа – първата бе в Москва срещу Динамо.

Марица доминираше по всички показатели, но най-резултатна в мача бе сенегелката Фату Диук, която отбеляза 17 точки за Кан.

Днес битката в групата продължава с руското дерби между Уралочка (Екатеринбург) и Динамо (Москва).