Волен Чинков свири на Локо, Сватбата – на Ботев

Ето нарядите за 25 кръг на Първа лига

БФС обяви съдийските наряди за първия кръг в Първа лига след пандемията.

25 кръг в елита ще стартира този петък от 18:45 с двубоя Локомотив (Пловдив) – Етър, който ще бъде ръководен от Волен Чинков с помощници Димитър Русев и Димитър Димитров. Четвърти съдия е Васимир Маруан Ел-Хатиб, а съдийски наблюдател Антон Генов.

На 5 юни ще се изиграе и дербито на кръга между Левски и Лудогорец, а за главен арбитър е назначен Николай Йорданов.

На 6 юни от 18:45 е мача между Ботев (Пловдив) и Ботев (Враца), който ще бъде ръководен от Ивайло Стоянов-Сватбата с помощници Мартин Ангелов и Красимир Миланов. За четвърти съдия е назначен Йото Гарабедов, а съдийски наблюдател ще е Валентин Добрев.

Всички назначения за XXV кръг в Първа лига:

5, Юни 2020 г. Петък 18:45 ч.
ПФК Локомотив 1926 – ФК Етър
ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Димитър Добромиров Димитров
4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб
СН:    Антон Симеонов Генов

5, Юни 2020 г. Петък 21:00 ч.
ПФК Левски – ПФК Лудогорец 1945
ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Дениз Пиринов Соколов
4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев
СН:    Константин Делов Писков

6, Юни 2020 г. Събота 17:00 ч.
ПФК Дунав – ФК Арда
ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Петър Николов Джугански
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев
СН:    Ахмед Яшар Ахмед

6, Юни 2020 г. Събота 18:45 ч.
ПФК Ботев – ПОФК Ботев Враца
ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов
СН:    Валентин Желев Добрев

6, Юни 2020 г. Събота 21:00 ч.
ФК Витоша – ПФК ЦСКА
ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов
СН:    Евгени Георгиев Георгиев

7, Юни 2020 г. Неделя 20:30 ч.
ПФК Берое – ПФК Черно море
ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Иво Николаев Колев
4-ТИ:    Петър Кирилов Костадинов
СН:    Петър Стоянов Петров

8, Юни 2020 г. Понеделник 20:30 ч.
ФК Царско село 2015 – ПФК Славия 1913
ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Георги Николов Николов
СН:    Деница Павлова Крумова

Подобни статии

Top