Юнайтед със срамна загуба от последния Уотфорд! (ВИДЕО)

Брутална грешка на вратаря Де Хея и гол от дузпа в разстояние на 4 минути сломиха „червените дяволи“

Манчестър Юнайтед допусна шокираща загуба с 0:2 при гостуването си на Уотфорд от 18-ия кръг. Последният в класирането на Висшата лига нанесе своя удар в разстояние на само четири минути. Първо Исмаила Сар вкара след брутална грешка на вратаря Давид Де Хеа, като топката мина през ръцете му. След това Той Дийни беше точен от дузпа. За Уотфорд победата е едва втора от началото на сезона.

В игра за Юнайтед се завърна Пол Погба, който дълго време лекуваше контузия в гърба. Той влезе от пейката в 63-ата минута, но не успя да помогне на тима си да се спаси от резила.

Загубата остави Юнайтед на осмо място с 25 точки. Уотфорд е последен, но вече има 12, колкото и 19-ия  Норич.