Загуби за Барселона и Реал в "Интернешънъл Чемпиънс Къп", Тотнъм победи Милан (ВИДЕО) - DC news

Загуби за Барселона и Реал в „Интернешънъл Чемпиънс Къп“, Тотнъм победи Милан (ВИДЕО)

Капитанът на „росонерите“ Леонардо Бонучи ще премине в Ювентус при Кристиано Роналдо

Испанските грандове Барселона и Реал (Мадрид) допуснаха загуби на приятелския турнир „Интернешънъл Чемпиънс Къп“ в САЩ. Шампионът Барселона отстъпи с 2:4 пред италианския Рома, а носителят на Шампионската лига Реал (Мадрид) претърпя поражение от Манчестър Юнайтед с 1:2.

„Каталунците“ на два пъти повеждаха в резултата, но в края на мача Рома направи пълен обрат. Рафиня Алкантара откри резултата в 6-ата минута, но Стефан ел Шаарауи изравни в 35-ата.  В началото на втората част Малком даде аванс на испанския тим, но с голове на Алесандро Флоренци в 78-ата минута, Брайън Кристанте в 83-ата и Диего Пероти от дузпа в 86-ата минута „вълците“ стигнаха до успеха.

В Маями Манчестър Юнайтед победи Реал (Мадрид) с 2:1 при дебюта на новия старши треньор на „белите“ Хулен Лопетеги. Точни за „червените дяволи“ бяха Алексис Санчес в 18-ата минута и Андер Ерера в 27-ата минута. Попадението за испанците реализира Карим Бензема в 45-ата минута.

В друга среща от турнира Тотнъм спечели срещу Милан с 1:0. Единственият гол в срещата реализира Жорж-Кевин Н’Куду в 47-ата минута. Срещата пропусна капитанът на „росонерите“ Леонардо Бонучи, който вероятно ще премине в Ювентус.

Снимка: standard.co.uk