Живко Миланов и Васил Божиков са в третия кръг на Лига Европа (ВИДЕО) - DC news

Живко Миланов и Васил Божиков са в третия кръг на Лига Европа (ВИДЕО)

Вижте всички резултати от реваншите от втория квалификационен кръг

Живко Миланов игра цял мач за отбора на АПОЕЛ (Никозия), който загуби с 0:2 срещу Флора (Талин), но се класира за следващия кръг на Лига Европа. Словашкият Слован (Братислава) също продължава напред, след като преодоля Балзан от Малта с Васил Божиков в състава си.

Миланов игра пълни 90 минути и завърши мача с жълт картон, а неговият тим загуби изненадващо като домакин след голове на Герт Камс в 32-та минута и Маркус Поом пет по-късно. АПОЕЛ обаче спечели първта среща с 5:0 и с това се класира напред.

Слован пък се наложи с 3:1 срещу Балзан с попадение на Александър Чаврич в седмата минута и две на Андраж Шпорар в рамките на минута между 70-та и 71-та. Словаците се класираха напред с общ резултат 4:3.

Всички резултати от мачовете-реванш от втория квалификационен кръг в Лига Европа:

Алашкерт (Армения) – Сутиеска (Черна гора) – 0:0 (1:0)
Лачи (Албания) – Молде (Норвегия) – 0:2 (0:3)
АЕК Ларнака (Кипър) – Дъндолк (Република Ирландия) – 4:0 (0:0)
Тренчин (Словакия) – Гурник Забже (Полша) – 4:1 (1:0)
Динамо Минск (Беларус) – Дунайска Стреда (Словакия) – 4:1 (3:1)
Флора Талин (Естония) – АПОЕЛ Никозия (Кипър) – 2:0 (0:5)
Славия София (България) – Хайдук Сплит (Хърватия) – 2:3 (0:1)
Тракай (Литва) – Партизан (Сърбия) – 1:1 (0:1)
Валета (Малта) – Зрински Мостар (Босна и Херцеговина) – 1:2 (1:1)
Хекен (Швеция) – РБ Лайпциг (Германия) – 1:1 (0:4)
Лилестрьом (Норвегия) – ЛАСК (Австрия) – 1:2 (0:4)
АИК Стокхолм (Швеция) – Нордшеланд (Дания) – 0:1 (0:1)
Адмира Вакер (Австрия) – ЦСКА-София (България) – 1:3 (0:3)
Аполон Лимасол (Кипър) – Железничар (Босна и Херцеговина) – 3:1 (2:1)
Прогрес (Люксембург) – Хонвед Будапеща (Унгария) – 2:0 (0:1)
Вадуц (Лихтенщайн) – Жалгирис Вилнюс (Литва) – 1:1 (0:1)
Линкълн Ред Импс (Гибралтар) – Ню Сейнтс (Уелс) – 1:1 (1:2)
Мариупол (Украйна) – Юргорден (Швеция) – 2:1 след продължение (1:1)
Спарта Прага (Чехия) – Спартак Суботица (Сърбия) – 2:1 (0:2)
Атромитос (Гърция) – Динамо Брест (Беларус) – 1:1 (3:4)
Слован Братислава (Словакия) – Балзан (Малта) – 3:1 (1:2)
Астерас (Гърция) – Хибърниън (Шотландия) – 1:1 (2:3)
Бешикташ (Турция) – Торсхавн (Фарьорски острови) – 6:0 (2:0)
Копенхаген (Дания) – Стярнан (Исландия) – 5:0 (2:0)
Викингур (Фарьорски острови) – Торперо Кутаиси (Грузия) – 0:4 (0:3)
Витес (Холандия) – Виторул Констанца (Румъния) – 3:1 (2:2)
ФК Сараево (Босна и Херцеговина) – Аталанта (Италия) – 0:8 (2:2)
Марибор (Словения) – Чихура (Грузия) – 2:0 (0:0)
Домжале (Словения) – Уфа (Русия) – 1:1 (0:0)
ФК ФКСБ (Румъния) – Рудар Веленье (Словения) – 4:0 (2:0)
АЗ Алкмаар (Холандия) – Кайрат Алмати (Казахстан) – 2:1 (0:2)
Бордо (Франция) – Вентспилс (Латвия) – 2:1 (1:0)
Бърнли (Англия) – Абърдийн (Шотландия) – 3:1 след продължения, 1:1 в редовното време (1:1)
Дрита (Косово) – Дюделанж (Люксембург) – 1:1 (1:2)
Ла Фиорита (Сан Марино) – ФК Спартакс Юрмала (Латвия) – 0:3 (0:6)
Лех Познан (Полша) – Шахтьор Солигорск (Беларус) – 3:1 след продължение, 1:1 в редовното време (1:1)
Рейнджърс (Шотландия) – Осиек (Хърватия) – 1:1 (1:0)
Сарпсборг 08 (Норвегия) – Санкт Гален (Швейцария) – 1:0 (1:2)
Крусейдърс (Северна Ирладния) – Олимпия Любляна (Словения) – 1:1 (1:5)
Раднички Ниш (Сърбия) – Макаби Тел Авив (Израел) – 2:2 (0:2)
Рио Аве (Португалия) – Ягиелония Бялисток (Полша) – 4:4 (0:1)
Уйпещ (Унгария) – Севиля (Испания) – 1:3 (0:4)
ФХ Хафнарфьордур (Исландия) – Апоел Хайфа (Израел) – 0:1 (1:1)
Валур (Исландия) – ФК Санта Колома (Андора) – 3:0 (0:1)

Подобни статии

Top