Звезден Роналдо носи 3:0 на Реал като гост на Юве (ВИДЕО)

Байерн победи с 2:1 при гостуването си на Севиля

Реал (Мадрид) постигна победа с класическото 3:0 при визитата си на Ювентус в първи четвъртфинал на Шампионска лига. Ювентус бяха в серия от 27 поредни домакински победи в евротурнирите, но нейният край бе сложен след два гола на Кристиано Роналдо и един на Марсело. Роналдо стана първият футболист отбелязал попадение в 10 поредни мача на турнира, а вторият му гол бе красиво изпълнение в стил „а ла Пиола“.

Домакините доиграха мача в намален състав след втория жълт, съответно червен картон за Дибала в 66-ата минута.

В другия четвъртфинал снощи Байерн (Мюнхен) победи с 2:1 като гост Севиля. Юп Хайнкес стана първият треньор в историята на турнира с 12 поредни победи. 72-годишният специалист се завърна начело на Байерн през октомври миналата година, когато наследи уволнения Карло Анчелоти и продължи победната си серия, започнала през сезон 2012/13-а, когато баварците спечелиха Шампионската лига.

Реваншите са след седмица на 11 април от 21:45 часа.

Снимка: skysports.com